Klaudia Pepa le gojëhapur Owen Wilson në "Amici"

Publikuar tek: aktualitet, më 10:17 04-05-2015

Grazie mille Owen Wilson - Amici Di Maria De Filippi

Balerina shqiptare po lë gjurmë të thella në spektaklin “Amici”. Talenti i saj ka magjepsur jo vetëm publikun por artistë e emra të mëdhenj të botës.

Këtë herë ajo ka lënë gojëhapur Owen Wilson, aktorin e madh amerikan i cili teksa Klaudia interpretonte shihte i habitur dhe përsëriste me veten “Wow, wow...”

Faleminderit shumë Owen Wilson tha Klaudia kur pa videon.

Shënim: Për të parë videon klikoni te "Grazie mille Owen Wilson - Amici Di Maria De Filippi"

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flagrante, drejtuesi i mjetit është aq “tapë” sa nuk del dot nga makina
Agjenti rrëfen: 25 prostituta “VIP” u shërbejnë klientëve në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.013468980789185
array(1) { ["section"]=> string(52) "klaudia-pepa-le-gojehapur-owen-wilson-ne-amici-10320" }