Klaudia Pepa mahnit në “Amici”, duartrokitet fort nga Renato Zero (Video)

Publikuar tek: kulture-art, më 06:23 12-04-2015

Balerina shqiptare Klaudia Pepa ka dhënë një përformancë që ka bërë të duartrokitet nga mbarë publiku si dhe nga i madhi Renato Zero.

Klaudia interpretoi mbrëmë në spektaklin e kërcimit “Amici” që transmetohet në Canale 5.

Balerina shqiptare po korr sukses të jashtëzakonshëm dhe është një pretendente e fortë për ta fituar garën ndërkohë që juria dhe publiku e njohin ndryshe Klaudian si “singnorina waw”, si një bombë, apo si një bishë skenike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00736403465271
array(1) { ["section"]=> string(73) "klaudia-pepa-mahnit-ne-amici-duartrokitet-fort-nga-renato-zero-video-8478" }