Klaudia Pepa në gjysmëfinalen e “Amici”: Ju premtoj që nuk do ju zhgënjej

Publikuar tek: kulture-art, më 20:39 30-05-2015 Klaudia Pepa në gjysmëfinalen e “Amici”: Ju premtoj që nuk do ju zhgënjej

“Kam arritur pothuaj në fundin e kësaj gare. Pa mbështetjen tuaj rrugëtimi im do ishte shumë i vështirë. Sonte në mbrëmje është gjysmëfinalja dhe unë jam gati ë thyej cdo pengesë që më del para, dhe për të nderuar veten time gjithashtu dhe juve ju premtoj që nuk do ju zhgenjej. Ju dua të gjithëve dhe mos harroni sonte në 21:10 canale 5 Amici Di Maria De Filippi“.

Ky është mesazhi që vjen nga balerina shqiptare Klaudia Pepa e cila po garon për të shkuar në finalen e madhe të “Amici”. A do të dalë sonte Klaudia në finalen e madhe të 5 qershorit?

 Një gjë është e sigurtë: Prova e kësaj bishe skenike, siç e kanë quajtur vetë profesionistët italianë, në natën e sotme nuk duhet humbur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02667498588562
array(1) { ["section"]=> string(76) "klaudia-pepa-ne-gjysmefinalen-e-amici-ju-premtoj-qe-nuk-do-ju-zhgenjej-12309" }