Klaudia Pepa pushime në plazh me një person të veçantë, shihni si duken me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:01 19-08-2017 Klaudia Pepa pushime në plazh me një person të veçantë, shihni si duken me bikini

Bukuroshja Klaudia Pepa po kalon pushime me të shtrenjtën e saj, të motrën Pamela Pepa.

Klaudia ka publikuar një foto në “Instastrory” me të motrën, por sapo i sheh vihet re ngjashmëria në buzëqeshjen e tyre.

Balerina shqiptare prej ditësh po shijon ditët me diell dhe herë pas here ka publikuar foto me bikini./Newsbomb.al/

 

 klaudia.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030950784683228
array(1) { ["section"]=> string(86) "klaudia-pepa-pushime-ne-plazh-me-nje-person-te-vecante-shihni-si-duken-me-bikini-89562" }