Klea Huta dhe Elgit Doda martohen në fshehtësi, dalin FOTOT nga dasma përrallore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:44 27-01-2020 Klea Huta dhe Elgit Doda martohen në fshehtësi, dalin FOTOT nga dasma përrallore

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Ditën e djeshme, ata i kanë surprizuar të gjithë duke u martuar në fshehtësi.

Lajmin e bukur e kanë bërë të ditur përmes rrjeteve sociale, ku kanë publikuar në Instagram pamje të shkëputura nga seti fotografik i realizuar në Marok.

‘Unë thashë po, faleminderit që ekziston’, shkruan Elgiti krahas fotos ku Klea shfaqet e veshur me fustan të bardhë.

Ndërkohë moderatorja ka postuar disa foto të tjera, të cilat janë shoqëruar me mijëra urime.

Kujtojmë që çifti shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Screenshot_6_copy_copy_copy.png

Screenshot_4_copy.png

Screenshot_5_copy_copy_copy.png

Screenshot_7_copy_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071699619293213
array(1) { ["section"]=> string(86) "klea-huta-dhe-elgit-doda-martohen-ne-fshehtesi-dalin-fotot-nga-dasma-perrallore-193255" }