Klea Huta e dashura e re e Erik Fullanit? Reagon moderatorja pas fotos së publikuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:02 30-11-2016 Klea Huta e dashura e re e Erik Fullanit? Reagon moderatorja pas fotos së publikuar

Moderatorja Klea Huta dhe djali i ish guvernatorit të BSH Erik Fullani, u fotografuan në zonën e Bllok-ut nën shoqërinë e njëri-tjetrit ndërsa disa portale aluduan për një lidhje dashurie mes tyre.

Por reagon moderatorja duke i dhënë fund çdo hamendësimi.

“Hahaha i falenderoj të gjithë portalet për vëmendjen që më dhanë për një kafe mbasditeve të ftohta të Tiranës së bashku me një person tëe familjes së Erikut që për çudi nuk është kapur në foto. Erikut i uroj ta gjejë vërtetë dashurinë e jetës dhe të jetë i lumtur”, shkruan moderatorja.

kleaaaa.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010823965072632
array(1) { ["section"]=> string(88) "klea-huta-e-dashura-e-re-e-erik-fullanit-reagon-moderatorja-pas-fotos-se-publikuar-61157" }