Klea Huta feston ditëlindjen, Elgiti i bën urimin më të veçantë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:40 13-07-2020 Klea Huta feston ditëlindjen, Elgiti i bën urimin më të veçantë (FOTO) Klea Huta - Elgit Doda

Kjo mund të jetë ditëlindja më e veçantë dhe më e kompletuar për Klea Hutën. Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar sot feston 27-vjetorin e lindjes.

Ajo ka marrë shumë urime nga miqtë dhe të afërmit, por padyshim urimin më të ëmbël ia ka bërë bashkëshorti. Elgiti ka ndarë në Instagram një foto me partneren, ndërsa krahas saj shkruan fjalët:

“Gëzuar ditëlindjen grua dhe mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099940299987793
array(1) { ["section"]=> string(74) "klea-huta-feston-ditelindjen-elgiti-i-ben-urimin-me-te-vecante-foto-213723" }