Klea Huta zbulon se si e kanë pritur prindërit Elgitin: Ata e njihnin…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:51 20-02-2019 Klea Huta zbulon se si e kanë pritur prindërit Elgitin: Ata e njihnin…

Prej dy vitesh tashmë, Klea Huta dhe Elgit Doga janë bashkë në një lidhje.

Ata nuk i bashkon vetëm dashuria, por dhe pasioni për atin.

Mirëpo, të ftuar sot te ‘Rudina’,  kJlea ka treguar se si e prritën prindërit Elgitin sit ë dashurin e vajzës.

‘Giti është dhëndri i preferuar i mamave. Komenti i prindërve ka qenë shumë i mirë, iu bë qejfi shumë që ne ishim bashkë. Prindërit e mi e njihnin Elgitin që kur kemi qenë në fakultet dhe janë shumë të lumtur që unë jam e lumtur. Na pëlqen më shumë të hamë, se sa të gatuajmë. Unë di të bëj vetëm kërpudha me pana, është pjata e preferuar e Elgitit’, tha Klea.

Screenshot_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097720623016357
array(1) { ["section"]=> string(75) "klea-huta-zbulon-se-si-e-kane-pritur-prinderit-elgitin-ata-e-njihnin-153586" }