Kleas dhe Elgitit i 'dështon' FOTOJA romantike, habit këngëtarja: E kuptoi që jam bërë sa një derr

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:19 25-03-2019 Kleas dhe Elgitit i 'dështon' FOTOJA romantike, habit këngëtarja: E kuptoi që jam bërë sa një derr

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të bukura të shoëbiz-it shqiptar.

Ata janë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe adhurohen shumë nga fansat.

Së fundmi Klea ka habitur fansat me një foto të publikuar në Instastory, ku ka kapur një moment epik.

Në foto shihet Elgiti, i cili tenton të bëjë një foto me Klean në krahë, por që ka dështuar, pasi partnerja e tij është shumë e rëndë.

“Epo gjithë ky peisazh, Gjithë kjo kohë e bukur. Do të bësh një foto romantique dhe befas, ai kupon që je bërë sa një derr. Më fal për mishin e këputur shpirt”, shkruan Klea me humor krahas postimit.

-640-0-5c98b2eb1afea.jpg

-640-0-5bbdf9b978772.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Suksesi i këngëtares s' njeh kufij, Era Istrefi në bashkëpunim me reperin e njohur
Arian Çani e thumboi publikisht, reagon Ronela Hajati: Pushoni... »
Article Logic
Execution time: 0.0095460414886475
array(1) { ["section"]=> string(101) "kleas-dhe-elgitit-i-deshton-fotoja-romantike-habit-kengetarja-e-kuptoi-qe-jam-bere-sa-nje-derr-157815" }