Kledi Kadiu pi kafenë në Romë me mamanë, dikush tjetër i shoqëron

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:02 06-05-2016 Kledi Kadiu pi kafenë në Romë me mamanë, dikush tjetër i shoqëron

Balerini shqiptar me famë ndërkombëtare Kledi Kadiu, këtë mëngjes e ka pirë kafenë në shoqërinë e mamasë së tij në Romë. Por në fakt, ata nuk janë vetëm. Lea e vogël, futur në karrocë i shoqëron gjithashtu.

Balerinit nuk i ndahet shpirti për asnjë çast nga vajza e tij dhe shpesh e kemi parë teksa e shëtit edhe nëpër parqe si një baba i devotshëm.

Pyetja është: Po Charlotte? Ku është nusja e balerinit? Me gjasë, ajo ka shkrepur këtë fotografi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073480606079102
array(1) { ["section"]=> string(70) "kledi-kadiu-pi-kafene-ne-rome-me-mamane-dikush-tjeter-i-shoqeron-39676" }