KLGJ dhe KLP, Donald Lu: Politikanë të majtë e të djathtë kanë frikë nga reforma

Publikuar tek: barometri, më 08:19 09-02-2018 KLGJ dhe KLP, Donald Lu: Politikanë të majtë e të djathtë kanë frikë nga reforma

Donald Lu, në një reagim në faqen zyrtare të Ambasadës Amerikane shprehet se politikanë si të majtë dhe të djathtë kanë frikë nga reforma në drejtësi.

Por ai shton se edhe pse nuk bashkëpunuan për zgjedhjen e anëtarëve të KLP dhe KLGJ, lajmi i mirë është që anëtarët u përzgjodhën rastësisht. Lu thotë se i beson më shumë një përzgjedhje rastësore sesa nga politikanët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14182686805725
array(1) { ["section"]=> string(85) "klgj-dhe-klp-donald-lu-politikane-te-majte-e-te-djathte-kane-frike-nga-reforma-109667" }