Klodiana Shala e PD-së ndryshon slogan: Me dashuri e qetësi… në palestër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:50 07-04-2017 Klodiana Shala e PD-së ndryshon slogan: Me dashuri e qetësi… në palestër

Ish-drejtuesja e Agjencisë së Shërbimit të Sporteve, Klodiana Shala, sot anëtare e Partisë Demokratike në Këshillin Bashkiak të Tiranës, e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka rrëfyer angazhimet e saj në palestrën dhe të kaluarën si kampione.

Klodiana Shala nuk ka ngurruar të ftojë për dobësim në palestrën e saj duke u shprehur “kjo Klodi mund të vijë me dashuri dhe me qejf te palestra ime”.

Por menjëherë ka ndërhyrë moderatori Arian Cani duke u shprehur “Me dashuri dhe qetësi”, shprehje e famshme kjo e kryetarit të LSI-së, Ilir Meta.

“Po pse jo me dashuri dhe qetësi”, është përgjigjur Shala. Madje atletja e famshme shqiptare ka kujtuar edhe një shprehje të Metës gjatë bisedës me Arjan Çanin: "Edhe Ilir Meta ka thënë, merruni me sport", u shpreh ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070981979370117
array(1) { ["section"]=> string(76) "klodiana-shala-e-pd-se-ndryshon-slogan-me-dashuri-e-qetesi-ne-palester-74465" }