Klos, Rama prezanton Valbona Kolën: Aty ku drejton PD, nuk është bërë asnjë ndryshim

Publikuar tek: politike, më 15:23 18-05-2015 Klos, Rama prezanton Valbona Kolën: Aty ku drejton PD, nuk është bërë asnjë ndryshim

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar ditën e sotme kandidaten për Bashkinë Klos, Valbona Kola. Rama u shpreh ndryshimi vjen vetëm duke votuar në drejtimin e duhur, kandidatët e koalicionit Aleanca për Shqipërinë Europiane.

“Modeli më i mirë i Partisë Demokratike është ai i Bashkisë Tiranë, dhe që nuk ka bërë asgjë. Aty ku bashkitë e vendit drejtohen nga Partia Demokratike ka patur zero ndryshim”, tha Rama.

Sipas kryeministrit Rama, Partia Demokratike nuk ka kandidatë për të bashkëpunuar me qytetarët por për ti shërbyer SHQUP-it. Ai u shpreh se gjatë fushatës kandidatët e PD nuk thonë asnjë gjë se si do të ndryshojnë jetën sociale të banorëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099470615386963
array(1) { ["section"]=> string(87) "klos-rama-prezanton-valbona-kolen-aty-ku-drejton-pd-nuk-eshte-bere-asnje-ndryshim-11408" }