Klubi i Premier League në merkato, kërkon mbrojtësin e Barcelones

Publikuar tek: sport, më 23:00 26-05-2018 Klubi i Premier League në merkato, kërkon mbrojtësin e Barcelones

West Ham mbijetoi mes shumë hallesh këtë sezon në Premier League dhe për këtë arsye ‘çekiçët’ duan të formojnë një ekip cilësor për sezonin që vjen. Për këtë arsye ata kanë vënë në shënjestër mbrojtësin e Barcelones, Marlon Santos.

Futbollisti është aktualisht në huazim 2-vjeçar te Nice, por nëse Barcelona vendos të marrë mund ta kthejë në ekip brazilianin.

22-vjeçari shihet si një lojtar i prespektivës dhe hapësirat e pakta që ka te skuadra e Barcelones mund ta shtyjnë atë për një transferim te ekipi i West Ham në Angli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021771907806396
array(1) { ["section"]=> string(71) "klubi-i-premier-league-ne-merkato-kerkon-mbrojtesin-e-barcelones-122234" }