Knut Fleckenstein në Tiranë, takohet me krerët e politikës shqiptare

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:52 22-02-2017 Knut Fleckenstein në Tiranë, takohet me krerët e politikës shqiptare

Një ditë më parë, zyrtar i PE, Knut Fleckenstein u takua me përfaqësuesit më të lartë të klasës politike shqiptare, si dhe ambasadoren e Bashkimit Europian, Romana Vlahutin në Tiranë.

Pas takimit me kryeministrin Edi Rama dhe ambasadoren e Bashkimit Europian, Romana Vlahutin, Fleckenstein komentoi për mediat se do të takohet me kreun e opozitës Lulzim Basha, por nuk do të negociojë me të pasi pret që e gjithë puna të bëhet në parlament, ndërkohë që për takimin me kryeministrin zyrtari tha se shkoi shumë mirë. Fleckensteinu takua për 60 minuta edhe në zyrën e kreut të kuvendit, Ilir Meta. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lajm i mirë, deputeti BASHKIM FINO rikthehet në Kuvend pas shtrimit në spital
E pabesueshme ç’kanë bërë mbrëmë banorët e Zharrzës »
Article Logic
Execution time: 0.012588024139404
array(1) { ["section"]=> string(73) "knut-fleckenstein-ne-tirane-takohet-me-kreret-e-politikes-shqiptare-69513" }