Koalicioni PS-LSI, kryeministri Rama takon Metën në Kryesinë e Kuvendit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:53 13-01-2017 Koalicioni PS-LSI, kryeministri Rama takon Metën në Kryesinë e Kuvendit

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim më kreun e LSI-së, Ilir Meta.

Ky është takimi i parë i 2017-ës mes dy aleatëve në qeverisje dhe po mbahet në zyrën e Metës në Kryesinë e Kuvendit.

Ky takim vjen vetëm pak kohë përpara se LSI të japë përgjigje për koalicionin, nëse do të vazhdojë ose jo me PS-në. Mësohet se takimi ka nisur rreth orës 11:40 dhe në të njëjtën kohë po mbahet mbledhja e Komisionit të Reformës Zgjedhore.

Vetëm një ditë më parë, Manjani dhe Caka të dy përfaqësues të LSI thanë se LSI duhet të dalë vetëm në zgjedhjet e 18 qershorit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht vajzën e mitur të vëllait, arrestohet 29-vjeçari (Emri)
Prostitutat kineze, ja pse trumfojnë në zanatin e tyre (STATISTIKAT MBI PROSTITUCIONIN E VENDEVE TË EUROPËS) »
Article Logic
Execution time: 0.021462917327881
array(1) { ["section"]=> string(76) "koalicioni-ps-lsi-kryeministri-rama-takon-meten-ne-kryesine-e-kuvendit-65406" }