KOBRA gjigande prej 4 metrash kapet në Tajlandë, ekipet e shpëtimit e lëshojnë larg zonave urbane

Publikuar tek: bota, më 10:50 16-10-2019 KOBRA gjigande prej 4 metrash kapet në Tajlandë, ekipet e shpëtimit e lëshojnë larg zonave urbane

Një Kobra gjigande prej 4 metrash u zbulua ne një zonë të populluar urbane në Tajlandë. Kapja e saj sipas ekipeve të shpëtimit nuk ishte e lehtë.

Ngjarja ndodhi në shtunën dhe gjithcka është filmuar nga ekipet e shpëtimit. Ndërkohë që ekipi I shpëtimit më vonë e ka liruar kobrën gjigande në një zonë larg qendrave të banuara.

Ekipet e shpëtimit raportojnë se ky gjarpër ishte një ndër më të mëdhenjtë që ata kanë kapur ndonjëherë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11735892295837
array(1) { ["section"]=> string(103) "kobra-gjigande-prej-4-metrash-kapet-ne-tajlande-ekipet-e-shpetimit-e-leshojne-larg-zonave-urbane-182279" }