KOBRA gjigande prej 4 metrash kapet në Tajlandë, ekipet e shpëtimit e lëshojnë larg zonave urbane

Publikuar tek: bota, më 10:50 16-10-2019 KOBRA gjigande prej 4 metrash kapet në Tajlandë, ekipet e shpëtimit e lëshojnë larg zonave urbane

Një Kobra gjigande prej 4 metrash u zbulua ne një zonë të populluar urbane në Tajlandë. Kapja e saj sipas ekipeve të shpëtimit nuk ishte e lehtë.

Ngjarja ndodhi në shtunën dhe gjithcka është filmuar nga ekipet e shpëtimit. Ndërkohë që ekipi I shpëtimit më vonë e ka liruar kobrën gjigande në një zonë larg qendrave të banuara.

Ekipet e shpëtimit raportojnë se ky gjarpër ishte një ndër më të mëdhenjtë që ata kanë kapur ndonjëherë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Orët finale për BREXIT, intesifikohen negociatat, Merkel dhe Macron në konferencë për shtyp pasditen e sotme
Kamerat e sigurisë 'bëjnë mrekullinë', si u gjet pas 3 ditësh mes shkurreve gruaja e humbur, shkroi mesazhin 'SOS' »
Article Logic
Execution time: 0.011728048324585
array(1) { ["section"]=> string(103) "kobra-gjigande-prej-4-metrash-kapet-ne-tajlande-ekipet-e-shpetimit-e-leshojne-larg-zonave-urbane-182279" }