Koço e Brixhida Kokëdhima, shëtitja buzë Sarandës dy ditë para zgjedhjeve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:38 18-06-2015 Koço e Brixhida Kokëdhima, shëtitja buzë Sarandës dy ditë para zgjedhjeve Koço e Brixhida Kokedhima dje ne Lungomare ne Sarande

Çifti Kokëdhima e kanë marrë me sportivitet fushatën në jug të vendit. Madje gjithë takimet që kanë bërë, duket se i kanë rinuar. 

Koço e Brixhida Kokëdhima kanë gjetur kohë mbrëmjen  e djeshme që të shëtisin buzë lungomares së qytetit të Sarandës, madje edhe të bëjnë foto. Duken të dy të qeshur dhe të relaksuar. Më në fund, Kokëdhima ka vënë “bast” për bregun dhe Sarandën, ku ai thotë se do të fitojë kandidatja e maxhorancës Florjana Koka.

Dhe padyshim, freskia e djeshme e Sarandës, pa shpërthimin e vrrullshëm të motit që përfshiu Shqipërinë e Mesme, i ka bërë shumë mirë çiftit Kokëdhima. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02223801612854
array(1) { ["section"]=> string(78) "koco-e-brixhida-kokedhima-shetitja-buze-sarandes-dy-dite-para-zgjedhjeve-13928" }