Koco Kokedhima

Publikuar tek: foto-e-dites, më 23:25 30-01-2015 Koco Kokedhima

Ja, në këtë foto është deputeti i PS Koço Kokëdhima, me një vajzë nga Saranda, që nuk është votuese, por që ka një talent të shkëlqyer. Vanesa Sono është 14 vjeç dhe ka talent. Përveçse e shkëlqyer në mësime, zoti i ka falur një zë të rrallë. Ajo konkurron tek ''Gjeniu i Vogël'' dhe është duke ngjitur shkallët shumë shpejt.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kumbaro
Edi Rama »
Article Logic
Execution time: 0.0097811222076416
array(1) { ["section"]=> string(19) "koco-kokedhima-1976" }