Koço Kokëdhima akuzon Bashën: Ju zbuloj çfarë ka kopjuar nga Zgjidhja

Publikuar tek: politike, më 18:19 08-07-2017 Koço Kokëdhima akuzon Bashën: Ju zbuloj çfarë ka kopjuar nga Zgjidhja

Kreu i "Zgjidhjes" Koço Kokëdhima ka fokur për zgjedhjet për kryetarin e ri brenda Partisë Demokratike si dhe ka komentuar programin "Republika e Re" i artikuluar nga Lulzim Basha.

Kokëdhima i ftuar në “News 24” nuk ka dashur të komentojë 2 konkurentët për kryetar të PD pasi e quan "të parëndësishëm këtë fakt". Kokëdhima më tej u ndal te projekti “Republika e Re” duke thënë se ky projekt ka kopjuar disa pika të lëvizjes “Zgjidhja”.

“Unë nuk dëshiroj të bëj komente, për të qenë etik nuk është me rëndësi kush drejton atje. Për ne ka rëndësi vetëm transparenca. Kjo është për ne thelbësore. Unë e kam deklaruar edhe më parë ai projekt që është artikuluar, i ashtuquajtir Republika e Re, është një program që përmban disa nga pikat e “Zgjidhjes” dhe unë mendoj se është e mirë që ky projekt të vazhdojë jo vetëm për PD por edhe për gjithë Shqipërinë", tha Kokëdhima.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009242057800293
array(1) { ["section"]=> string(74) "koco-kokedhima-akuzon-bashen-ju-zbuloj-cfare-ka-kopjuar-nga-zgjidhja-85486" }