Koço Kokëdhima, foto me një kamerier që trajtohet me kimioterapi

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:06 03-06-2015 Koço Kokëdhima, foto me një kamerier që trajtohet me kimioterapi

Kjo është fotoja e deputetit të PS-së Koço Kokëdhima me djalin e ri Thoma Lula, i cili vuan po trajtohet me kimioterapi. “Fati e goditi Thomain. Tani po trajtohet me kimioterapi. E admirova përsëri këtë djalë inteligjent e të çiltër, sepse po e përballon sëmundjen me shumë kurajo, natyrshmëri dhe forcë. Veç të tjerash më tha: ”Më mirë që më ra mua, sesa ndonjë hallexhiu me fëmijë e varfëri. Thomai na jep forcë me gjithë qasjen e tij ndaj jetës dhe mënyrën se si po e përballon këtë sfidë! Ne e duam atë dhe besojmë shërimin e tij të plotë e të shpejtë!” shkruan Kokëdhima në ‘’Facebook”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbi Termat Romake është ndërtuar një pallat në Durrës
Çmenduria e kandidatit, i vë kamarierët të shërbejnë me posterin e vet në qafë »
Article Logic
Execution time: 0.013082981109619
array(1) { ["section"]=> string(69) "koco-kokedhima-foto-me-nje-kamerier-qe-trajtohet-me-kimioterapi-12535" }