Koço Kokëdhima në një foto medituese…Por kush ia ka bërë foton???

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:32 27-05-2015 Koço Kokëdhima në një foto medituese…Por kush ia ka bërë foton??? Koco Kokedhima ne ballkonin e shtepise duke pare Saranden

Deputeti i PS Koço Kokëdhima ka hedhur një foto tepër “romantike” në rrjetin social duke thënë edhe autorin e saj. 

Eshtë vajza e tij, këngëtarja Besa, që e ka gjetur të atin në një moment reflektimi, madje edhe meditimi dhe parje nga deti, për të marrë aparatin dhe për ta shkrepur.

Koço Kokëdhima, e tregon edhe vetë këtë detaj.

“Saranda ju mirëpret! Këtë fotografi ma bëri Besa në ballkonin e shtëpisë ku jam vendosur tani me rastin e fushatës elektorale në Sarandë. Pavarsisht intensitetit të debateve politike, Saranda rrezaton freski dhe qetësi këtë fund Maji dhe është gati t'ju mirëpresë!” shkruan Koço Kokëdhima në facebookun e tij. Në fund të fundit, duhet thënë, pavarësisht zgjedhjeve, Saranda është e magjishme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034057140350342
array(1) { ["section"]=> string(68) "koco-kokedhima-ne-nje-foto-medituese-por-kush-ia-ka-bere-foton-12116" }