Koço Kokëdhima surprizon bashkëshorten “live” dhe shpreh dashurinë me gjestin e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:06 14-02-2017 Koço Kokëdhima surprizon bashkëshorten “live” dhe shpreh dashurinë me gjestin e tij

Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij Brixhida kanë qenë të ftuar në emisionin “Rudina” në TV klan.

 Kokëdhima ka befasuar bashkëshorten e tij duke i dorëzuar një buqetë me lule dhe përqafuar bashkëshorten.

Ai u shpreh se lulet i ka shumë për zemër dhe i dhuron shpesh ato, por shprehu trishtimin se pse këto lule, si shumë gjëra të tjera që tregtohen në vend, vijnë nga jashtë dhe nuk prodhohen këtu, edhe pse këtu ka shumë mundësi për një biznes të tillë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024147033691406
array(1) { ["section"]=> string(87) "koco-kokedhima-surprizon-bashkeshorten-live-dhe-shpreh-dashurine-me-gjestin-e-tij-68724" }