“Kodi Blu” i Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:50 13-02-2015 “Kodi Blu” i Ramës

"Kodi blu!” Kështu e ka cilësuar ministri Erion Veliaj Shërbimin Kombëtar të Punës në Fier.

 “Edi Rama u bashkua me Shërbimin Kombëtar të Punës në Fier. 4.5 milionë dollarë për punësimin, 1 milion veç për zonat e përmbytura”, shkruan Veliaj në “Twitter”.

Kreu i qeverisë, ndryshe nga paraardhësi i tij, mesa duket nuk ka alergji nga ngjyrat që përfaqësojnë kundërshtarët politikë dhe për hir të së vërtetës, jo vetëm mavija por edhe bluja i shkoka shumë kryeministrit socialist!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.094953060150146
array(1) { ["section"]=> string(21) "kodi-blu-i-rames-3263" }