“Kodi i urimit” në PS

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:43 23-01-2015 “Kodi i urimit” në PS

Deputetja e Partisë Socialiste Ledi Shamku , feson ditëlindjen e së ëmës. Ajo ka vendosur ta urojë zonjën Shpresa,  përmes rrjetit social “facebook”.

Ajo që na ra  në sy ne, pas atmosferës së ngrohtë familjare që përcillet nëpërmjet fotos , është urimi i Shamkut.

Deputetja shkruan: “ Edhe 100 mam!”

Ju kujtohet që edhe kryeministri Rama e uroi po njësoj, zonjën Aneta?

Mos vallë ky është një “kod urimi” brenda PS?!

Po ç’rëndësi ka kjo fundja? E rëndësishme është që brenda PS-së ka festë dhe ne i urojmë gjithashtu edhe 100 mamës së Shamkut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017122030258179
array(1) { ["section"]=> string(24) "kodi-i-urimit-ne-ps-1267" }