Kodrat zienin nga fëmijët, shikoni çfarë bëjnë të zhveshur këta 2 qytetarë në anën tjetër të liqenit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:39 02-06-2017 Kodrat zienin nga fëmijët, shikoni çfarë bëjnë të zhveshur këta 2 qytetarë në anën tjetër të liqenit

Vera erdhi dhe liqeni i Tiranës po shfrytëzohet për plazh nga disa qytetarë.

Të gjithë dalin për vrap, piknik ose shëtijte nga kodrat e liqenit por këta qytetarë kanë vendosur ta shfrytëzojnë edhe në një tjetër formë duke marë rreze dielli.

Lodrat pranë liqenit dje në 1 qershor ishin të mbushura me fëmijë të cilët po vraponin të bënin foto me kryetarin e Bashkisë Erion Veliaj me rastin e 1 qershorit, shkruan newsbomb.al.

Ndërkohë në anën tjetër disa qytetarë qëndronin të shtrirë, të zhveshur me rroba banjo nën rrezet e diellit sikur të ishin në plazh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studentja e juridikut kërkon burrë të virgjër, arsyeja është e fortë
Kreshnik Spahiu “godet" sërish, pas PD-së braktis Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.016561031341553
array(1) { ["section"]=> string(105) "kodrat-zienin-nga-femijet-shikoni-cfare-bejne-te-zhveshur-keta-2-qytetare-ne-anen-tjeter-te-liqenit-80905" }