Koha e keqe bën bashkë Metën dhe Nikollë Lesin, të qeshur duke pirë birrë në restorant

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:53 26-09-2020 Koha e keqe bën bashkë Metën dhe Nikollë Lesin, të qeshur duke pirë birrë në restorant Nikollë Lesi - Ilir Meta

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta, ka publikuar një foto të këndshme në rrjete sociale, ku shihet në shoqërinë e miqve të tij.

Meta ndodhet së bashku me gazetarin e njohur Nikollë Lesi dhe një mik tjetër në një restorant në aksin Lezhë-Milot, në vendlindjen e Nikollës.

Ata shihen të qeshur duke konsumuar nga një kafe dhe një gotë birrë.

"Furtuna jashtë na shtoi kënaqësinë e mikpritjes në këtë restorant", shkruan Meta në facebook.

meta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01331090927124
array(1) { ["section"]=> string(92) "koha-e-keqe-ben-bashke-meten-dhe-nikolle-lesin-te-qeshur-duke-pire-birre-ne-restorant-221753" }