Koha kur Berisha gostitej me qofte, qepë dhe raki (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:14 29-08-2015 Koha kur Berisha gostitej me qofte, qepë dhe raki (Foto)

Ishte ende kryeministër dhe në inagurimet e veprave të ndryshme në Shqipëri, Sali Berisha kishte edhe momentet e tij të relaksimit.

Gjatë vizite në Farkë, ish-kryeministrit i vunë përpara një tryezë me prodhime të zonës. E njohur për prodhimin e rakisë, Berisha në atë kohë nuk i rezistoi dot provimit të saj, ndonëse njihet si person që preferon më së shumti verën.

Bukë misri, qepë, djath dhe raki, ndërsa ish-kryeministri bën gëzuar me banorët e zonës. Një nga fotot me të veçanta që kemi parë ndonjëherë nga Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.073210000991821
array(1) { ["section"]=> string(59) "koha-kur-berisha-gostitej-me-qofte-qepe-dhe-raki-foto-19472" }