Kokaina, reagon Edi Rama: Sulmet e dy partive, pasqyrë e degradimit të opozitës

Publikuar tek: barometri, më 07:56 12-03-2018 Kokaina, reagon Edi Rama: Sulmet e dy partive, pasqyrë e degradimit të opozitës

Pas akuzave të opozitës në lidhje me aksionin e kapjes së 613 kilogram kokainë disa ditë më parë në Durrës, ka reaguar kryeministri Edi Rama.

Duke ripostuar reagimin e Ministrisë së Brendshme, Rama shton se “sulmet e dy partive”, PD dhe LSI, për aksionin e policisë, janë pasqyrë e degradimit të opozitës.

“SULMET E DY PARTIVE PËR SUPEROPERACIONIN POLICOR ANTIDROGË NJË PASQYRË E DEGRADIMIT TË OPOZITËS - As lidership, as vizion, as program, as skuadër, as ide, as as edukatë, madje as shqipshqiptim e shqipshkrim normal... #Vajmedet kush u beson akoma”, shkruan Rama në Facebook

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067061901092529
array(1) { ["section"]=> string(83) "kokaina-reagon-edi-rama-sulmet-e-dy-partive-pasqyre-e-degradimit-te-opozites-112954" }