Kokainë dhe heroinë në mes të Tiranës, shkatërrohet banda, një tjetër ende në kërkim

Publikuar tek: aktualitet, më 12:58 09-05-2017 Kokainë dhe heroinë në mes të Tiranës, shkatërrohet banda, një tjetër ende në kërkim foto ilustruese

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 persona, të cilët akuzohen se shpërndanin drogë në kryeqytet.

Sipas të dhënave nga blutë e Tiranës, në pranga përfundian Ermal Çela, Zamir Kuçana, Franc Beqiraj dhe Bledar Kovaçi. Po ashtu,  A.L 30 vjec është shpallur në kërkim, ndërsa ndaj tyre është marrë masa e sigurisë “arrest me burg”.

Këto persona shppërndanin kokainë dhe heroinë në disa zona të ndryshme të Tiranës. Policia vijon hetimet për persona të tjerë të implikuar në këtë rrjet trafikimi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U ndalua me pajisjen e dyshimtë dje në Rinas, greku biznesmen kishte hyrë 20 herë në Shqipëri
Publikohet lista përfundimtare e zgjedhësve, kush voton me 18 qershor dhe kush përjashtohet »
Article Logic
Execution time: 0.010814905166626
array(1) { ["section"]=> string(88) "kokaine-dhe-heroine-ne-mes-te-tiranes-shkaterrohet-banda-nje-tjeter-ende-ne-kerkim-77997" }