Kokëdhima: Jemi krenar për PS-në, në 2017-ën fitojmë zgjedhjet

Publikuar tek: politike, më 11:55 13-12-2015 Kokëdhima: Jemi krenar për PS-në, në 2017-ën fitojmë zgjedhjet

Konferenca e Partisë Socialiste, “Të pastrojmë Shqipërinë” është ndalur sot në qytetin e Sarandës. Gjatë fjalës së tij, deputeti i këtij Qarku, Koço Kokëdhima pohoi se reforma territoriale mbart një rëndësi të veçantë, ndërsa theksoi se ajo do ketë një impakt të madh.

“S’kemi nevojë për një parti që ngrohen mbi bazë fisesh, por na duhet një parti e hapur për të gjithë gjeografinë, e shtresat e gjithë qytetarët. Në 2016 PS do shkojë në këtë event të rëndësishëm me dyfishim të radhëve të saj aktive. Me këtë rrugë Do fitojmë zgjedhjet e vitit 2017 dhe do vazhdojmë të ndjekim këtë rrugë të zhvillimit”, ka thënë Kokëdhima.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099170207977295
array(1) { ["section"]=> string(66) "kokedhima-jemi-krenar-per-ps-ne-ne-2017-en-fitojme-zgjedhjet-27655" }