Kokëdhima mbledh strukturat e PS në Vlorë, takimi zgjat prej 4 orësh

Publikuar tek: politike, më 22:19 22-09-2015 Kokëdhima mbledh strukturat e PS në Vlorë, takimi zgjat prej 4 orësh

Koordinatori për rajonin Vlorë-Gjirokastër, Koço Kokëdhima është duke zhvilluar një takim me strukturat drejtuese të kësaj partie në këto dy qarqe.

Të pranishëm janë kryebashkiakët e Vlorës, Sarandës dhe Libohovës si dhe deputetja Mira Shehu. Takimi ka nisur në orën 18:00 në Vlorë dhe po vahzdon ende.

“Takim me strukturën drejtuese rajonale të Partisë Socialiste, Vlorë - Gjirokastër. Mbledhja ka filluar në orën 18:00, në Vlorë dhe po vazhdon”, shkruan Kokëdhima në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095179080963135
array(1) { ["section"]=> string(73) "kokedhima-mbledh-strukturat-e-ps-ne-vlore-takimi-zgjat-prej-4-oresh-21426" }