Kokëdhima vazhdon takimet për Partinë Socialiste në Vlorë (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 15:58 09-12-2015 Kokëdhima vazhdon takimet për Partinë Socialiste në Vlorë (FOTOT)

Deputeti Koço Kokëdhima vazhdon takimet me bazën socialiste në Vlorë.

“Takim me grupet e punës së reformës së Partisë Socialiste në Bashkinë e Vlorës. Në këtë takim morën pjesë rajonet 1, 2 dhe 3 si dhe njësitë administrative Orikum dhe Qendër. I njëjti takim me pjesën tjetër: rajonet 4, 5 dhe njësitë administrative Shushicë dhe Novoselë do të mbahet ditën e premte”, thotë Kokëdhima.

Në takim ka qenë edhe kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli. Socialistët synojnë që sa më shpejt të antarësojnë 150 mijë shqiptarë në partinë e tyre, para se të mbahet kongresi.

kokedhimavlore2

kokedhimavlore4

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092360973358154
array(1) { ["section"]=> string(69) "kokedhima-vazhdon-takimet-per-partine-socialiste-ne-vlore-fotot-27346" }