Kokëtuli me BMW parakalon eskortën e ministrit’, irritohet gazetari: Dil mor truprojë të dhjefsha koburen, bëje m** (FOTO)

Publikuar tek: barometri, më 08:28 17-08-2018 Kokëtuli me BMW parakalon eskortën e ministrit’, irritohet gazetari: Dil mor truprojë të dhjefsha koburen, bëje m** (FOTO) Foto e shpërndarë nga Dritan Hila

Gazetari i njohur Dritan Hila ka publikuar një foto në profilin e tij ku duket eskorta e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, në trafik në rrugën Levan- Tepelenë.

Sipas Hilës, teksa të gjitha makinat prisnin në rradhë, madje dhe vetë Ministri Xhafaj, një mjet tjetër tip BMW është futur në parakalim ndërkohë që rruga është vetëm dy kahe lëvizjeje dhe ndalohen parakalimet.


Kjo e ka irrituar gazetarin, i cili ka shkruar: “Ministri i Brendshem rri ne rradhe, koketuli me BMV parakalon. Po dil mor truproje, te dhjefsha koburen, beje mut. Se po nuk e bere ti, kush do ta beje.”

Screenshot_2 (1).jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013382911682129
array(1) { ["section"]=> string(121) "koketuli-me-bmw-parakalon-eskorten-e-ministrit-irritohet-gazetari-dil-mor-truproje-te-dhjefsha-koburen-beje-m-foto-131363" }