Kokëulur dhe i përlotur, Bjordi i jep Adelajdës lamtumirën për në banesën e fundit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:33 30-10-2017 Kokëulur dhe i përlotur, Bjordi i jep Adelajdës lamtumirën për në banesën e fundit (FOTO)

Ish i dashuri i Adelajdës Bjordi Mezini ka shkuar në qytetin e Kavajës për ti dhënë lamtumirën e fundit gazetares.

Me kokën ulur dhe i përlotur kështu është shfaqur Bjordi përpara kinemasë së Kavajës, ku u organizuan homazhet në nderim të ish të dashurës së tij.

Ndarja nga jeta kaq e parakohshme e Adelajdës solli trishtim për këdo që e njihte gazetaren e ëmbël. I tillë ishte edhe reagimi i Bjordit, ku me fjalë mjaft prekëse shprehu pikëllimin e tij.

 Bjordi dhe Adelajda u dashuruan në Big Brother dhe ishin një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. 

BJORDI.png

photo_61416466_17_copy.jpg

2536031321_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010006904602051
array(1) { ["section"]=> string(92) "kokeulur-dhe-i-perlotur-bjordi-i-jep-adelajdes-lamtumiren-per-ne-banesen-e-fundit-foto-97726" }