Kokoshka në plazh

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:13 06-07-2015 Kokoshka në plazh

Me qëllim promovimin e turizmit shqiptar, ‪Newsbomb.al hapi dje konkursin për foton e ditës nga pushimet në Shqipëri. Sot përzgjodhëm këtë foto që na vjen nga plazhi, ku pushuesi për pak sekonda ka zenë vendin e një shitësi kokoshkash në plazh. Deti dhe rëra duken të pastra por po ashtu edhe makineria e vogël  që prodhon kokoshka duket e mbajtur më së miri, e pastër dhe e lyer nga jashtë me ngjyrën e detit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0052361488342285
array(1) { ["section"]=> string(23) "kokoshka-ne-plazh-15395" }