Kolegu publikon foton kur Juliana Pasha ishte vetëm 19 vjeçe dhe e falenderon publikisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:01 18-12-2015 Kolegu publikon foton kur Juliana Pasha ishte vetëm 19 vjeçe dhe e falenderon publikisht

Këngëtari Klajdi Musabelliu ka publikuar në profilin e tij në Instagram një foto të tijën me Juliana Pashën, të bërë në vitin 1999.

Musabelliu kujton pjesëmarrjen e tyre në festivalin e 38-të të Këngës në RTSH, ndërsa ka falenderuar publikisht Pashën për shtysën që i ka dhënë në atë periudhë.

“Viti 1999, Festivali i 38-të i Këngës në RTSH, pjëstar në korin e këngës "Dëgjoi zërat e largët" e cila këndohej nga Juliana Pasha, e cila atë vit fitoi çmimin "Zëri më i mirë i zërave të rinj", dhe pa dashur më dha një shtysë mjaft të madhe edhe mua. Juli të falenderoj publikisht sepse deshe apo nuk deshe, ishe ti që më ngjite në skënë për herë të parë. Tani gati për edicionin e 54-tërt, ‘ndodh edhe kështu”, shkruan ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023788213729858
array(1) { ["section"]=> string(94) "kolegu-publikon-foton-kur-juliana-pasha-ishte-vetem-19-vjece-dhe-e-falenderon-publikisht-28033" }