Kombëtarja feston kualifikimin në Euro 2016

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:59 13-10-2015 Kombëtarja feston kualifikimin në Euro 2016

Festimet e arritjes historike të kombëtares shqiptare të futbollit janë zhvendosur në një nga klubet e natës në Tiranë.I gjithë stafi i kombëtares, futbollistët, trajnerët, presidenti i FSHF-së por edhe shumë VIP-a nga nga politkia, media dhe arti janë mbledhur duke festuar triumfin e kuqezinjve të kualifikimit në Kampionatin Europian, Euro 2016. Pas festimeve në sheshin “Nënë Tereza” i gjithë stafi i kombëtares u akomodua në një preh hoteleve në kryeqytet ndërsa në këto orë të vona të natës kanë vendosur të festojnë me pije, shampanjë e fishekzajarre. Newsbomb.al sjell fotot ekskluzive.

LEXO EDHE:Ekskluzive - Fotogaleri / Ja si po e festojnë futbollistët dhe stafi i kombëtares kualifikimin në Euro 2016

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096688270568848
array(1) { ["section"]=> string(49) "kombetarja-feston-kualifikimin-ne-euro-2016-22991" }