Kombetarja foto para xhamisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:09 28-03-2015 Kombetarja foto para xhamisë

Një foto e Kombëtares para një xhamie në Shqipëri ka ngjallur reagimin e tifozëve dhe komentuesve në ‘’Facebook’’. Fotoja ku shfaqen futbollistët, sipas komentuesve nuk duhej realizuar sepse Kombëtarja nuk duhet të japë mesazhe përkatësie fetare. Feja, sipas të revoltuarëve është mjaft personale dhe besimi i secilit nuk mund të ngatërrohet me imazhin e Kombëtares së Futbollit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama dhe Meta kanë frekuentuar lokalin e Tom Doshit
Vajza siriane »
Article Logic
Execution time: 0.018708944320679
array(1) { ["section"]=> string(33) "kombetarja-foto-para-xhamise-7166" }