Kombëtarja mbërrin në Austri, me dhjetra tifozë i presin në aeroport

Publikuar tek: sport, më 18:33 25-03-2016 Kombëtarja mbërrin në Austri, me dhjetra tifozë i presin në aeroport

Kombëtarja shqiptare e futbollit, ka mbërritur sot në " Vienna Internacional Airport" në orën 16.50, më një vonesë prej 10 minutash, nga parashikimi.

Me dhjetra tifozë i kanë pritur djemtë e kombëtares në aeroport për të bërë foto me ta dhe për të marrë autografe.

Delegacioni shqiptar i drejtuar nga Presidenti Armand Duka, menjëherë pas daljes nga aeroporti, ekipi kombëtar u nis për në Hotelin "Danub Hilton". Pas mbërritjes, skuadra do të bëhet gati për stërvitjen e parë në stadiumin "Hernst Hapel", dhe trajneri De Biasi do të japë konferencën për shtyp para mediave. Shqipëria do të zhvillojë nesër ndeshjen miqësore kundër Austrisë.

10330501_1089056024489194_241473495677039114_n.jpg

10415654_1089056101155853_6674043605278468689_n.jpg

12032183_1089056067822523_6752279641239047262_n.jpg

12495145_1089055917822538_6517017222595350264_n.jpg

12718002_1089056044489192_5452403127523834679_n.jpg

12801571_1089056111155852_5978743527707624262_n.jpg

12809710_1089055901155873_7455903839020379557_n.jpg

*Foto: Procesi Sportiv

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.084567070007324
array(1) { ["section"]=> string(73) "kombetarja-mberrin-ne-austri-me-dhjetra-tifoze-i-presin-ne-aeroport-36011" }