Kombëtarja shkon në “plazh” përpara ndeshjes me Izraelin (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 17:36 05-09-2018 Kombëtarja shkon në “plazh” përpara ndeshjes me Izraelin (FOTO) Kombëtarja shqiptare e futbollit

Kombëtarja shqiptare në datën 7 shtator do të presë në “Elbasan Arena” Izraelin, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve (Nations League). 

Në këtë 90 miutësh me patjetër duhet një rezultat pozitiv dhe për ta arritur këtë, duhet edhe një mendje e shëndoshë, kështu që lojtarët kanë vendosur të kalojnë disa momente pranë detit në “Tropikal Resort”.

Mesfushori Andi Lila në një postim “Instagram” shihet në një foto së bashku me shokët e tjerë të Kombëtares. Kujtojmë që pas Izraelit, në datën 10 kuqezinjtë do të udhëtojnë për të luajtur ndaj Skocisë në transfertë.

lila.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.055068969726562
array(1) { ["section"]=> string(66) "kombetarja-shkon-ne-plazh-perpara-ndeshjes-me-izraelin-foto-133286" }