Kombëtarja shqiptare në faqet humoristike të futbollit (Foto-galeri)

Publikuar tek: sport, më 16:43 16-06-2016 Kombëtarja shqiptare në faqet humoristike të futbollit (Foto-galeri) Ekipi më i pafat në Euro

FB

Momente pikante nga kombëtarja shqiptare e futbollit dhe tifozët kuqezi nuk kanë mundur se si t’i shpëtojnë disa prej faqeve më të dashura dedikuar futbollit, kryesisht atyre humoristike.

Edhe pse kombëtarja kuqezi nuk ka arritur të fitojë një ndeshje të vetme, duket se ka fituar zemrat e mijëra adhuruesve të futbollit në mbarë botën. Ja një kolazh me fotot më pikante për kombëtaren tonë:

13450803_1595252377434160_1646833151087231380_n.jpg

Humbi ndeshjen fitoi zemrat tona (Më mirë të fitoj ndeshjen se zemrat)

13450026_1595252154100849_6713216021005581863_n.jpg

Tifozët shqiptarë pas humbjes

13406889_1595207487438649_4341028570414232553_n.jpg

Pa koment

Dhe sigurisht, në fund, atmosfera e mrekullueshme e tifozëve kuqezi

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031883001327515
array(1) { ["section"]=> string(72) "kombetarja-shqiptare-ne-faqet-humoristike-te-futbollit-foto-galeri-43723" }