Kombëtarja stërvitje me dyer të hapura përpara Danimarkës, De Biasi kërkon mbështetje

Publikuar tek: sport, më 16:41 31-08-2015 Kombëtarja stërvitje me dyer të hapura përpara Danimarkës, De Biasi kërkon mbështetje

Kombëtarja shqiptare do të zhvilloj më 1 dhe 2 shtator stërvitje me dyer të hapura në stadiumin e Pieve di Soligo në Itali.

Është vetë tranjeri Gianni de Biasi ai që njofton për grumbullimin e kombëtares në Itali, 4 ditë përpara se të luhet ndeshja kundër Danimarkës. De Biasi i ka bërë thirrje tifozëve shqiptarë që të jenë të pranishëm në seancat stërvitore, pasi ekipi po pret mbështetjen e tyre.

Ndeshja Danimarkë-Shqipëri do të luhet më 4 shtator në Kopenhagen, ndërsa tre ditë më pas kuqezinjtë do përballen me Portugalinë në “Elbasan Arena”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026343107223511
array(1) { ["section"]=> string(90) "kombetarja-stervitje-me-dyer-te-hapura-perpara-danimarkes-de-biasi-kerkon-mbeshtetje-19601" }