Komenti epik i gazetarit Edi Oga: Lojtarët e Kombëtares flasin shqip më keq seç i bien topit

Publikuar tek: sport, më 23:51 17-11-2018 Komenti epik i gazetarit Edi Oga: Lojtarët e Kombëtares flasin shqip më keq seç i bien topit Nga ndeshja

Gazetari i njohur Edi Oga ka bërë një koment epik për humbjen dramatike të Kombëtares Shqiptare në ndeshjen e sotme kundër Skocisë.

Oga ka shkruar se në intervistat e lojtarëve pas ndeshjes për televizione të ndryshme, ata flasin më keq seç i bien topit kur janë në fushë.

"Po i dëgjojnë lojtarët në intervista. Flasin shqip më keq seç i bien topit...!", ka shkruar Edi Oga.

Kujtojmë se ndeshja mes Shqipërisë dhe Skocisë në stadiumin "Loro Boriçi" të Shkodrës ka përfunduar me rezultatin dramatik 0-4. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034668922424316
array(1) { ["section"]=> string(98) "komenti-epik-i-gazetarit-edi-oga-lojtaret-e-kombetares-flasin-shqip-me-keq-sec-i-bien-topit-141928" }