Komenti fyes në Facebook që e bëri të qeshë ministren Harito (Video)

Publikuar tek: politike, më 22:09 27-03-2016 Komenti fyes në Facebook që e bëri të qeshë ministren Harito (Video)

E ftuar në emisionin “Tonight” të Ilva Tares për të folur rreth komenteve fyese online, Ministrja Harito ka ndarë më shikuesit një eksperiencë personale.

Një koment publik skandaloz kishte mbërritur në facebook-un e saj. Dikush i shkruante Ministres se “ajo i kishte marrë me rradhë të gjitha motelet e rrugës Fier- Vlorë”. Shihni si e komenton Harito komentin fyes dhe reagimi që ajo kishte patur kur lexoi komentin.

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087480545043945
array(1) { ["section"]=> string(72) "komenti-fyes-ne-facebook-qe-e-beri-te-qeshe-ministren-harito-video-36160" }