Komentuesi i kërkon të nisim luftën në Maqedoni, Rama e injoron keq: Gomarllëqe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:30 29-04-2017 Komentuesi i kërkon të nisim luftën në Maqedoni, Rama e injoron keq: Gomarllëqe

Kryeministri Edi Rama edhe sot ka qenë interaktiv me komunikuesit në facebook duke replikuar komentet e tyre.

Komentuesi: asht turp te drejtohemi nga njer qe nuk kan vlera edhe pse jam simpatizan i ps ose ishe me pare dilni e na beni patriotin neper tv sikur ju jeni shpetimi i vendit te keni turp qe nuk reagoni per shqiptaret e maqedonis po qe e nevojshme edhe te nisim luften me ato per te dretat e vllezerve tane mos ti lem ne doren e fatit ashtu sic lam kosoven ne duart e serbise por te jepni urdher qe ti qesim flaken atyre fare te flliqur maqedonase sepse mundemi tja dalim por kur ju ekeni mendjen tek lek si te pasuroheni me shum keshtu ndoll ti nuk je kryministri ime tin nuk me perfaqson mua.

Rama: Fatos, keto lloj gomarlleqesh me fal per shprehjen, as feminore nuk mund te quhen se femijet kurre nuk mund te bien ne nje fare niveli te tille. Ruaj qetesine se je shembull shume i keq per shqiptaret e Maqedonise e te gjithe trojeve shqiptare!

Komentuesi: po te jem shembull i keq per shqipetar une qe punoj neper eurpe dhe dergoj cdo kotribut timin per te mbajtur familjen e njerzit e mi edhe per tu paguar dritat qe ju i villni medet per ty e per ne qe te votuam ty por un do jem aty kur ti nevoitem vendit tim me gjak e me jeten time ashtu sic ishin te paret e mi por cte them ty per te paret e tu se i kishe diktator.

 ghghgjjjkkk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030590057373047
array(1) { ["section"]=> string(83) "komentuesi-i-kerkon-te-nisim-luften-ne-maqedoni-rama-e-injoron-keq-gomarlleqe-76886" }