Komentuesit “ia plasin” në fytyrë Ramës: Do votojmë LSI se ti dhe Basha... Përgjigjet kryeministri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:53 01-05-2017 Komentuesit “ia plasin” në fytyrë Ramës: Do votojmë LSI se ti dhe Basha... Përgjigjet kryeministri

Kryeministri Edi Rama edhe sot ka replikuar me një nga komentuesit në facebook i cili ia thotë troç se do votojë LSI-në.

Qytetari i thotë se “meqenëse e e trashët muhabetin ti dhe Luli do votojmë të tretin” dhe këtu e ka fjalën për LSI.

Qytetari: Meqenese e trashet muhabetin , si ti edhe Luli , ku cdonjeri i ve 48 ore afat reflektimi , duke harruar qe mbi koken tuaj ekziston nje kushtetut qe duhet ta zbatoni me perpikmeri , atehere le te perfitoje i treti , Meta . Per inatin tuaj shumica e demokratve do votojn LSI.

RamaAndon, nuk e kuptoj ku e sheh shenjen e barazimit ti apo me kollaj keshtu thuaj, te gjithe jane njesoj dhe s’ke nevoje fare te mendosh.

hhhhhh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086660385131836
array(1) { ["section"]=> string(98) "komentuesit-ia-plasin-ne-fytyre-rames-do-votojme-lsi-se-ti-dhe-basha-pergjigjet-kryeministri-77091" }