Komentuesja çmendet për Ramën, nuk përmbahet në komente: O yllll, o shpirttt, o drittt

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:22 23-06-2015 Komentuesja çmendet për Ramën, nuk përmbahet në komente: O yllll, o shpirttt, o drittt

Asaj i pëlqen ta thërrasin Princeshë, ndërsa për kryeministrin Rama ajo ka fjalët më të mira.

Rama postoi në Facebook deklaratën e tij falënderuese për ”besimin e madh”, duke marrë njëkohësisht shumë komente pozitive nga përkrahësit e tij. Por një koment që ka arritur të dalë në krye, është më i veçanti nga të gjithë.

Përdoruesja me pseudonimin “M’thirr Princesh” ka shpërthyer me fjalët më të mira për kryeministrin, si “yll, shpirt, dritë dhe jetë.. pa harruar dhe një “LOV JUUU” në fund.

Nuk ka mundur që ky koment kaq i veçantë të mos kthehet në humor në rrjetet sociale, dhe të marrë me dhjetëra përgjigje nga komentuesit e tjerë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kështu ruhet vend-parkingu në Tiranë
Ndonëse është pro hashashit, Stresi revoltohet për ngjarjen në Lazarat: Ky gjest kriminal nuk tolerohet »
Article Logic
Execution time: 0.0078709125518799
array(1) { ["section"]=> string(88) "komentuesja-cmendet-per-ramen-nuk-permbahet-ne-komente-o-yllll-o-shpirttt-o-drittt-14482" }