Komentuesja e zhgënjyer, përgjigjet për herë të parë Ajola Xoxa: Gënjeshtër

Publikuar tek: aktualitet, më 13:53 12-06-2015 Komentuesja e zhgënjyer, përgjigjet për herë të parë Ajola Xoxa: Gënjeshtër

Duket se akuzat e ditëve të fundit në drejtim të Ajola Xoxës, që sipas Partisë Demokratike dhe denoncimit të “Agon Channel”, ajo ka qenë avokate në një prej firmave të Becchettit që akuzohet për pastrim parash, ka patur ndikimin e vet në ndjekësit dhe simpatizantët e saj.

Në instagramin e Ajolës, një ndjekëse e shpreh hapur, e përfshirë nga dyshimet, habinë e saj pas akuzave.

Ajola unë e kam pëlqyer tejmase figurën tënde që nga mënyra e të shprehurit deri tek veshjet.... Ama tani që po të akuzojnë për rastin Bechetti jam e habitur...”, shkruan ndjekësja.

Por të menjëhershme kanë qenë edhe dy përgjigjet e Ajolës:

[email protected]_file Nuk është e vërtetë, nuk kam qenë kurrë avokatja e tij. Është kaq e thjeshtë :-)

[email protected]_file Jemi në fushatë, janë të gatshëm të sajojnë gjithçka.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr në lokal, vëllezërit gjuajnë me çifte njëri-tjetrin
Zyrtarët e lartë, në pension 60 vjeç »
Article Logic
Execution time: 0.013147830963135
array(1) { ["section"]=> string(79) "komentuesja-e-zhgenjyer-pergjigjet-per-here-te-pare-ajola-xoxa-genjeshter-13390" }