Komiku i rrjeteve sociale tallet jashtë çdo limiti me Bashën: Luli shkrimë Luli, se plasa Luli (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:47 30-06-2017 Komiku i rrjeteve sociale tallet jashtë çdo limiti me Bashën: Luli shkrimë Luli, se plasa Luli (VIDEO)

Pas daljes në konferencë për shtyp të Bashës, ku ai njoftoi “ngrirjen” në pozicionin e kryetarit të Partisë Demokratike, në rrjetet sociale kanë shpërthyer ironitë dhe gallatat.

Një nga personazhet më komike të rrjeteve sociale si Ilir Vrenozi sot ka postuar një video ku ai tallet me kreun e PD-së për shkak të “ngrirjes” së tij.  

Vrenozi “i bën” thirrje Bashës më shpeto nga kjo vapë Luli. Videoja ka marrë shumë shikime në internet dhe është bërë virale.

Video më poshtë: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020339012145996
array(1) { ["section"]=> string(104) "komiku-i-rrjeteve-sociale-tallet-jashte-cdo-limiti-me-bashen-luli-shkrime-luli-se-plasa-luli-video-84560" }